Exkurze na vodních dílech na Povodí Labe na Světový den...
ještě dnes
Seč - Při příležitosti Světového dne vody 2018 pořádá Povodí Labe exkurze na vybraných vodních dílech a na vodohospodářském dispečinku. Uvedla to Hana Bendová z podniku povodí. Exkurze se konají jak v březnu, tak dubnu.
„Free Contest 2018“
ještě dnes
Cheb - 19. ročník mezinárodní střelecké soutěže „Free Contest 2018“ ve střelbě tříčlenných družstev ze samopalu vz.58 a pistole CZ 75.
Ašský Fotomaraton
ještě dnes
Aš - fotografická soutěž
V husí kůži
ještě dnes
Chodov - Animovaná komedie / USA, Čína
Ochrana přírody
ještě dnes
Zlín - Půjčovací výstavka knih v rámci akce Den Země.
Konopex Ostrava 2018
do zítřka
3. ročník konopného veletrhu v Ostravě. Bohatý třídenní program zahrnuje nejen veletrh, ale také přednášky, workshopy, besedy, soutěže i zábavu. Nedílnou součástí veletrhu je již tradičně třídenní odborná konference.
Milan Knížák – Žít jinak
do zítřka
Karlovy Vary - pokračování výstavy obrazů, objektů a dokumentů
Český film 60. let
do zítřka
Bystřice pod Hostýnem - Město Bystřice pod Hostýnem ve spolupráci s filmovým sběratelem Vítězslavem Tichým srdečně zve na výstavu ČESKÝ FILM 60. LET, která bude probíhat v zámku od 8. do 22. dubna 2018. K viděni budou plakáty...
Olomoucký tvarůžkový festival
dnes a zítra
Olomouc - 3. ročník festivalu spojeného s ochutnávkou tvarůžkových specialit a regionálních piv.
Zpěvná Šumava – víkend plný hudby v Kašperských Horách
do zítřka
Kašperské Hory - První ročník akce Zpěvná Šumava, která se koná 20. – 22. dubna v malebných Kašperských Horách, nabídne mimořádný hudební zážitek: Čtyři pěvecké sbory ve třech kostelech během jednoho víkendu.
Festival turistických amatérských filmů a fotografií
do zítřka
Zlín - Přijeďte 20.-22. dubna do Zlína na 6. ročník festivalu turistických amatérských filmů a fotografií a inspirujte se nevšedními zážitky z cest jak z České republiky tak i ze zahraničí.
Festival otevřených sklepů - Jaro na Znojemsku
dnes a zítra
Znojmo - Poznejte osobně vinaře a jejich vína, sklepní uličky a místní gastronomii i folklór.
Besedy Ekologických dnů Olomouc
do zítřka
Olomouc - pátek 20. dubna 16.30 Stanislav Komárek: Blázníme s dobou? aneb Valčík na rozloučenou 18.00 Jan Romportl: Life 3.0 a další vyhlídky umělé inteligence 19.30 Zdeněk Sendler: Park a hřbitov, Břežany sobota 21. dubna...
Evangelíci na Šumpersku
do zítřka
Vlastivědné muzeum Šumperk - Stejně jako si v roce 2018 připomínáme 100. výročí založení republiky, probíhají letos oslavy sta let od sjednocení dosavadních od tolerance povolených českých evangelických církví augsburského a...
Létající drahokamy
do zítřka
Muzeum a galerie v Prostějově - LÉTAJÍCÍ DRAHOKAMY fascinující barvy, tvary i vzory ve světě hmyzu,nerostů a hornin.
Dagmar Havlíčková – Kresby
do zítřka
Muzeum a galerie v Prostějově - Vernisáž 15. února v 17 hodin.
Václav Hynek Mach – sochař nové republiky
do zítřka
Tvorba autora, který svými sochařskými pracemi pro architekturu a veřejný prostor v Brně a jiných městech spoluvytvářel vizuální kulturu nově vzniklé republiky, se uskuteční od 27. února v Podhoráckém muzeu.
Koncert Blue Man Group
do zítřka
Praha - Prima COOL ti přináší vystoupení Blue Man Group, velmi populární a několikrát oceněný celosvětový fenomén, poprvé navštíví Českou republiku v rámci svého světového turné.
Restrospektivní výstava Kamila Lhotáka v Obecním domě
do zítřka
Praha - Retro Gallery připravuje dosud neobsáhlejší retrospektivní výstavu maleb Kamila Lhotáka. Budou představena malířova díla v celé široké škále motivů a stylů. Výstava se koná od 7. února do 22. dubna v Obecním domě.
V zajetí tajných služeb v OC Arkády Pankrác
do zítřka
Vyluštit tajné kódy, zkoušet si únikové triky nebo si prohlédnout sledovací a šifrovací techniku mohou návštěvníci během měsíce dubna v OC Arkády Pankrác Praha.
1234...8