NOVÉ ŠANCE - restart pro táty a mámy - leden až červen...
pondělí
Olomouc - Představené kurzu, který je jedinečným restartem pro sólo rodiče a rodiče více dětí.
Klasika Viva - Jiří Bárta
pondělí
Šumperk - Koncert vynikajícího českého violoncellisty Jiřího Bárty, iniciátora, uměleckého ředitele a spoluzakladatele Mezinárodního hudebního festivalu komorní hudby v Kutné Hoře.Na klavír jej doprovodí Terezie Fialová.
Geostorm: Globální nebezpečí
pondělí
Chodov - Akční sci-fi thriller / USA
Niall Connolly (IRL/USA)
pondělí
Olomouc - Opět v Olomouci! Irský písnikář, potřetí v Olomouci, bude hrát věci z nového alba "Dream Your Way Out Of This One" plus oblibené písně... http://niallconnolly.com
Anna Mlinariková & Friends
pondělí
Mladá Boleslav - Během tří večerů se představí dva houslisté a jedna půvabná houslistka.
Olomoucké Vánoce
od pondělí
Olomuc - Tradiční vánoční trhy, Mikulášská nadílka, kulturní a doprovodný program v historickém centru města.
XIV. ročník cestovatelského festivalu Okolo světa ve...
od pondělí do pátku
Vysoké Mýto - Tradiční týden plný cestopisných přednášek, které nás zavedou do vzdálených krajů, liduprázdných míst i za krásnou přírodou.
World Dance Championship 2017
od pondělí do neděle
Taneční mistrovství světa World Dance Championship 2017 se bude v listopadu již podeváté konat v Liberci. Tohoto velkého tanečního svátku se účastní mezinárodní výpravy z dvaceti zemí světa a někteří tanečníci zůstávají i na...
Posezení s debatou
pondělí ve 13:00
Sokolov - Co znamená posilovat?
Herní klub - Kufr
pondělí v 16:00
Chodov - Můžete si zahrát deskové a stolní hry nebo procvičit svůj postřeh a znalosti v zábavných kvízech a hrách. Pro veřejnost. Vstup zdarma.
Cestovatelská přednáška J. Máry
pondělí v 17:00
Tlumačov - Téma "Barma a Vietnam", sál KIS Tlumačov
Mladí recitátoři
pondělí v 17:00
Kino OKO Němčice nad Hanou - Městská knihovna, ve spolupráci se ZUŠ Němčice n. H., Vás zve na 19. ročník celorepublikového festivalu Den poezie , v rámci něhož se již podruhé představí žáci literárně dramatického oboru ZUŠ...
Morový rok 1938
pondělí v 18:30
Františkovy Lázně - Autorské čtení s přednáškou a autogramiádou.
Na miskách vah
pondělí v 19:00
Divadlo ABC, Praha - Ronald Harwood - Na miskách vah - Strhující drama o hledání pravdy a společenské zodpovědnosti v totalitní společnosti.
Monology vagíny
pondělí v 19:00
Cheb - Hrají: D. Bláhová, J. Asterová, M. Sajlerová.
Ovčáček Miláček
pondělí v 19:00
Přerov - Městské divadlo ve Zlíně uvádí pokračování satirického kabaretu, ve kterém je hlavní postavou prezidentův mluvčí. Nejen postava bývalého ministra financí Andreje Babiše se objeví v pokračování zlínského nekorektního...
Happy End
pondělí v 19:00
Divadlo Rokoko, Praha 1 - Anat Gov - Happy End - Současná izraelská tragikomedie, která se s nadhledem až groteskním zabývá neveselým fenoménem dnešní doby.
Pro tebe cokoliv
pondělí v 19:00
Divadlo Kalich, Praha 1 - Jean Robert-Charrier - Pro tebe cokoliv je výborná francouzská komedie, která s velkým úspěchem baví celou Paříž.
Pro tebe cokoliv
pondělí v 19:00
Divadlo Kalich, Praha 1 - Jean Robert-Charrier - Pro tebe cokoliv je výborná francouzská komedie, která s velkým úspěchem baví celou Paříž.
407 gramů z Bohumila Hrabala
pondělí v 19:00
Divadlo v Dlouhé, Praha 1 - Původní divadelní adaptace vycházející z povídky Bohumila Hrabala - Útržky z Hrabala s intermezzem a filmovým epilogem aneb Návrat k vyprávění!
1234...20