Noc reklamožroutů 2018 v Praze
do příští neděle
Světová reklamní show Playstation Noc reklamožroutů opět zavítá do České republiky a proběhne v pražském kině Lucerna v pátek 2. března 2018 od 19.00 hodin. Téměř 300 spotů z 50 zemí světa v bloku trvajícím přes 5 hodin.
Národní jubilejní výstava Mladé Česko
do 30. dubna
Praha - Při příležitost stého výroční od vzniku Československa bude dne 28. října 2018 zahájena národní jubilejní výstava Mladé Česko. Výstava svým názvem odkazuje jednak na minulost a jednak akcentuje významné státotvorné...
Sbírka pro zvířátka
do 31. května
Cheb - Oddělení pro děti - Obrněné brigády 18.
Výstava TBA21NGP
do 6. června
V červnu 2018 zahájí Národní galerie v Praze partnerství s Thyssen-Bornemisza Art Contemporary (TBA21). Otevření nového centra současného umění v Salmovském paláci bude výsledkem spolupráce, která svým rozsahem nemá ve více...
Kroužek programování a zábavné robotiky
do 30. června
Přerov - zájmový kroužek pro děti od 10 do 14 let, bude probíhat každé pondělí - jen pro přihlášené účastníky
Výstava Fenomén zemědělství
do 30. června
Praha - Výstava unikátních, převážně trojrozměrných předmětů ze sbírek Národního zemědělského muzea a dalších institucí, jejichž výběr pokrývá celé dějiny zemědělství od nejstarších dob do současnosti (i budoucnosti).
Výstavní cyklus Republika 1918-2018
do 30. června
Brno - Výstavní cyklus Republika 1918–2018 chce důstojným způsobem upozornit na významná osmičková výročí, která si v letošním roce připomínáme, tj. především 100 let od vzniku samostatného Československa.
Ta kniha patří mně! Historie českého exlibris do roku...
do 9. září
Praha - Exlibris (knižní značka) je malý grafický lístek vlepovaný na přídeští knihy, jehož účelem je označit, z které knihovny kniha pochází. Výstava provede návštěvníka historií českého exlibris od 16. století do roku 1945.
Škoda FIT - sportovní a zábavný den na atletickém...
do 17. září
Zábavná akce pro celou rodinu na atletickém stadionu v Plzni, zaměřená na sport, zdraví a zdravou výživu.
Za oknem mrazilo srpnové slunce - rok 1968 v Litomyšli a...
do 30. září
Od 3. června můžete v Regionálním muzeu v Litomyšli navštívit tématickou výstavu o invazi vojsk Varšavské smlouvy ze srpna 1968. K vidění bude až do 30. září.
NAPILE Ostravice nabízí zázemí pro turisty a cyklisty
do 30. listopadu
Každý pátek až neděli v době od 9 do 18 hod. zde funguje cyklopoint s náhradními díly ke kolům, cyklomateriálem, elektronabíječkami, montážními stojany, úschovnou batohů či tašek a mycím koutem s vysokotlakou pistolí.
Otmar Oliva - Příběh sochy
do 31. prosince
Velehrad - Tříletá výstavní expozice o sochaři Otmaru Olivovi, který žije na Velehradě a více než tři desetiletí tvoří ve svém ateliéru úchvatná díla.
Otomar Oliva na Velehradě
do 31. prosince
Měsíc před cyrilometodějskou poutí, na začátku června 2016, zahájí obec Velehrad tříletou výstavní expozici o sochaři Otmaru Olivovi, který zde žije a více než tři desetiletí tvoří ve svém ateliéru.
4. fáze – 6 měsíců: srpen 2018 – leden (spíše květen)...
do 31. ledna 2020
Olomouc - dokončení PPO, nábřežní zdi, dokončení úpravy koryta, hrází a zdí
Marie Terezie na Pražském hradě
do 31. prosince 2020
Praha - Expozice věnovaná jediné ženě na českém trůně, v Ústavu šlechtičen na Pražském hradě, vás provede všedním i svátečním životem Marie Terezie.
Příběh města České Budějovice - výstava
do 31. prosince 2020
Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích připravuje pro své návštěvníky první část stálé expozice s názvem Příběh města, která je věnována historii města České Budějovice. Od 28. října se tedy mohou těšit na prohlídku...
Půjčovna motokár Frenkart
do 31. července 2021
Naše motokárová dráha se svojí délkou 720 metrů se řadí na 1. místo v délce všech motokárových tratí na celé Moravě! Součástí naší závodní dráhy je i nájezdový můstek pro větší zpestření Vaší jízdy. Trať je navržena tak, aby jste
Tankový den v Lešanech
do 30. srpna 2043
Ve Vojenském technickém muzeu v Lešanech se uskuteční už 12. oblíbený a hojně navštěvovaný Tankový den. V letošním programu se představí desítky tanků a další těžká technika, která zachycuje vývoj od 30. let 20. století až po...
Retromuseum Cheb
do 31. prosince 2099
Cheb - výstavy a stálá expozice
Mistrovství Evropy U21 v korfbalu
do 13. července 2104
Olomouc - Účastníci: ČR, Slovensko, Nizozemí, Belgie, Německo,Polsko, Maďarsko, Rusko, Anglie, Portugalsko, Turecko, Španělsko
1234...7