AG fest a Akademie studentů Ag
od dneška od 15:00
Kroměříž - V první části mají studenti připravená vlastní vystoupení, následuje přehlídka zajímavých kapel a interpretů. Přijďte podpořit aktivity studentů AG.
Autogramiáda – O5aRadeček
dnes v 16:30
Galerie Přerov - O5aRadeček v Galerii Přerov! Nejlepší Tour Radečků Na střechách se vrací a vůbec poprvé bude v Přerově! Setkejte se s nimi osobně 26. 5. od 16.30 hodin na autogramiádě v 1. patře naproti KFC!
Evžen Oněgin
dnes v 19:00
Divadlo ABC, Praha - A. S. Puškin / E. F. Burian - Slavný milostný příběh nenaplněné lásky, hledání smyslu a životního cíle.
Úplné zatmění
dnes v 19:00
Olomouc - Anglický dramatik Christopher Hampton, jenž proslul scénářem k filmu Nebezpečné známosti, za který dostal Oscara za nejlepší adaptovaný scénář, se nyní poprvé představí olomouckému publiku. Arthur Rimbaud a Paul...
Setkání - společné vystoupení pěveckých sborů
dnes v 19:00
Kroměříž - Smíšený pěvecký sbor Collegium vocale Olomouc uvádí svého hosta Kantatenchor Bern ze Švýcarska na společném koncertě Setkání.
Jeptišky
dnes v 19:30
Divadlo Na Fidlovačce, Praha 4 - Dan Goggin - Jeptišky - Čekat na zázrak, nebo uspořádat dobročinné představení v pronajatém divadle? Muzikál Jeptišky je totiž něco jako apo-katoli-ptický muzikál, u kterého se chvílemi možná...
Hanácké slavnosti 2017
od dneška od 21:00
Chropyně - XVII.ročník Hanáckých slavností
Den otevřených sklepů
zítra
Bzenec - Bzenečtí vinaři pořádají Den otevřených sklepů v čase 10:00–18:00. Máte jedinečnou možnost prohlídek prostor, kde se víno zpracovává i kde zraje. Vinaři se Vám budou rádi věnovat při ochutnávání jejich vín. Předprodej...
Hanácký farmářský trh
zítra
Olomouc - Tradiční farmářský trh s převážně regionální produkcí.
Jarní cena Olomouce
zítra
Olomouc - Střelecká soutěž se pořádá v pistolových disciplínách SP3030, VzPi60-SH1 a VzPi40. Kategorie M, Ž, J, Jky, Ds, Dm a tělesně postižení(SH1). Účast po předložení platných dokladů a jen pro registrované střelce.
Výstava modulových kolejišť na Mendelově univerzitě
do příští neděle
Vážení příznivci modelové železnice, dovolujeme si Vás pozvat na výstavu modulových kolejišť na Mendelově univerzitě v Brně. Ve dnech 18. 5. – 4.6.2017 vždy čtvrtek – neděle budeme vystavovat provozní modulová kolejiště TT a H0.
Jak se dělá muzeum
do 30. června
Karlovy Vary - výstava fotografií
Výstava fotografií Martina Benčíka
do 30. června
Olomouc - Další výstava fotografa a knihovníka Martina Benčíka se tentokrát věnuje makrofotografii. Na několika snímcích představuje běžné předměty a objekty kolem sebe tak, jak je lidské oko nedokáže zachytit.
Lodní linka 902 Ústí nad Labem – Děčín – Hřensko
do 29. října
Výletní loď, která vozí turisty na lince mezi Ústím, Děčínem a Hřenskem, letos vyplouvá každou sobotu, neděli a svátek.
Expozice Věznice Uherské Hradiště v podkroví budovy...
do 31. prosince 2018
Totalitní režimy jsou ústředním tématem dlouhodobé expozice věnované bývalé uherskohradišťské věznici. V podkroví Reduty si od 1. dubna 2017 prohlédnete unikátní videozáběry, audionahrávky s bývalými vězni a fotografie....