Jazzový večer v klubech
dnes v 18:00
Hotel Lahofer, Znojmo - JazzFest Znojmo slaví narozeniny! S láskou k hudbě a vínu pro vás připravujeme jubilejní desátý ročník oblíbeného jazzového festivalu.
Jazzový večer v klubech
dnes ve 22:00
Na Věčnosti, Znojmo - JazzFest Znojmo slaví narozeniny! S láskou k hudbě a vínu pro vás připravujeme jubilejní desátý ročník oblíbeného jazzového festivalu.
Rodičovský ples
zítra
Nová Lhota - Živá hudba a bohatá tombola.
Hokejový turnaj
zítra
Veselí nad Moravou - Klání týmů hokejových nadšenců z řad široké veřejnosti.
Školní ples
zítra
Radějov - Sál SSC.
Myslivecký ples
zítra
Vnorovy - Lidový dům.
Karneval na Domečku s Pepínou a Aminou
zítra v 15:00
Strážnice - DDM Strážnice srdečně zve na oblíbenou tradiční akci určenou pro děti do 10 let. Čekají vás soutěže, písničky, tombola a dobrá zábava.
Lidový ples
zítra v 19:00
Veselí nad Moravou - Hraje dechová hudba Stanislava Čajky a cimbálová muzika Fraj. K vidění bude taneční vystoupení strážnické mládeže.
Swingová tančírna
zítra v 19:30
Nový Šaldorf - Obecní sál, Znojmo - Oblíbený taneční večer s brněnskou swingovou formací Django Jet vás naladí na opravdový taneční swing.
Ples Města Hodonína 2018
zítra ve 20:00
Hodonín - Město Hodonín a Dům kultury Hodonín Vás srdečně zvou na tradiční Ples města Hodonína. Program nabídne v hlavním sále mimo jiné hudební vystoupení skupiny Showband, v kinosále zahraje k tanci a poslechu Cimbálová...
Strážnické poježdění
neděle v 09:00
Strážnice - DDM Strážnice srdečně zve na další ročník přehlídky RC modelů. Občerstvení zajištěno.
Velký dětský karneval: Nebe a peklo
neděle v 15:00
Veselí nad Moravou - Těšit se můžete na diskotéku s DJ Simens, štěstíčko, soutěže a hry.
Klavírní recitál Marie Brožovičové a jejích hostů
neděle v 15:00
Veselí nad Moravou - Koncertní sál ZUŠ.
Horňácký kvíz
neděle v 18:00
Velká nad Veličkou - Soutěžní podvečer s otázkami zaměřenými na mikroregion Horňácko a tekutými cenami pro první tři místa.
Bigbandové gala s Peterem Lipou
neděle v 19:00
Městské divadlo, Znojmo - Bigbandové gala s Peterem Lipou
Metallica Tribute Band Scream Inc. (UA) live !
čtvrtek ve 20:00
Mersey Music Club, Brno - Ukrajinská partička Scream Inc., kapela, která bravurně ovládá repertoár slavné Metallicy, se vrací do Brna. Koncert se uskuteční ve čtvrtek 25.1.2018 od 20 hodin. Nenechte si ujít slavné hity jako...
Do Mongolska, stopem!
příští pátek v 19:00
Veselí nad Moravou - Stop? Jednu noc spíš pod mostem, tu druhou u ruskýho oligarchy ve vlastním domě pro hosty, snídáš kaviár a přes den rybaříš na moři. Dvouměsíční cestování se zdviženým palcem s rusko-mongolskou příchutí....
Hasičský ples
příští sobota ve 20:00
Strážnice - Pořádá ZO SDH Strážnice
Panenky ze sbírky Veroniky Petraturové
do 4. února
Hodonín - Veronika Petraturová začala sbírat panenky ze svého pobytu v Americe, kde žila v letech 1998-2011. Její záliba začala touhou vlastnit nějakou americkou panenku. Výkladní skříně nabízely nepřeberné množství panenek...
Paneland. Největší československý experiment
do 18. března
Brno - Paneland je unikátní výstava nahlížející na téma výstavby panelových sídlišť v 70. a 80. letech minulého století jako neopakovatelný urbanistický, architektonický či designerský experiment.