Kde nás najdete?

Copak.cz je - kromě tohoto webu - dostupný na velkém množství různých zařízeních tak, abyste jej měli při ruce vždy když jej potřebujete. Další platformy připravujeme.

Get it on Google Play

Mobilní telefony s operačním systémem Android

Aplikace Copak.cz je dostupná pro většinu zařízení s operačním systémem Android - všude tam, kde je dostupný obchod s aplikacemi Google Play.


Download on the AppStore

Mobilní telefony s operačním systémem iOS

Ať už máte iPhone nebo iPad, můžete používat aplikaci Copak.cz pro iOS. Stačí ji zdarma nainstalovat z obchodu s aplikacemi AppStore


Download on Windows Phone Store

Mobilní telefony s operačním systémem Windows Phone

Do třetice všeho dobrého najdete naši aplikaci Copak.cz i na mobilních telefonech s operačním systémem Windows Phone verze 7.5 a novější.


Copak.cz - Samsung

Smart TV značky Samsung

Naši aplikaci Copak.cz najdete na chytrých televizích a bluray přehrávačích značky Samsung modelové řady 2012 a novější a to v sekci Životní styl.


Copak.cz - Philips

Smart TV značky Philips

Aplikaci Copak.cz najdete na většině chytrých televizí značky Philips, včetně starších modelů a to v sekci Životní styl.


Copak.cz - SONY

Smart TV značky SONY

Aplikaci Copak.cz najdete v novějších modelech značky SONY disponujících aplikacemi na platformě Opera TV.


Copak.cz - LG

Smart TV značky LG

Aplikaci Copak.cz najdete na většině chytrých televizí značky LG, včetně starších modelů a to v sekci Životní styl.


Copak.cz - Gogen

Smart TV značky GoGEN

Naši aplikaci Copak.cz najdete také na novějších modelech televizí značky GoGEN a to většinou na první nebo druhé straně výpisu aplikací.


Copak.cz - Hyundai

Smart TV značky Hyundai

Pokud máte novější model chytré televize značky HYUNDAI, měli byste na něm nalézt aplikaci Copak.cz na první nebo druhé straně seznamu aplikací.


Copak.cz - Panasonic

Smart TV značky Panasonic

V novějších modelech chytrých televizí značky Panasonic najdete aplikaci Copak.cz v obchodu Smart Viera Market, kategorie Životní styl a další (Lifestyle & other).


Copak.cz - Blaupunkt

Smart TV značky Blaupunkt

Máte chytrou televizi značky Blaupunkt? Mrkněte se, jestli v nabídce aplikací nenajdete i naši aplikaci Copak.cz!


Copak.cz - Facebook

Sociální síť Facebook

Naše nejzajímavější tipy pravidelně zveřejňujeme na našem Facebookovém profilu. Můžete tak být informováni o tom nejdůležitějším, aniž byste na to museli sami myslet. Pokud jste zároveň zvědaví na něco z pozadí Copak.cz nebo máte něco na srdci, můžete si s námi přes Facebook popovídat.