Mistrovství České republiky v extrémním pádlování na...
ode dneška
Šestý ročník mistrovství České republiky v extrémním pádlování na divoké vodě ZET Trnava X Race 2019. Nejobtížnější kanál ve střední Evropě opět nabídne víkend plný závodů a zábavy.
Kámen a strom - Archetypy krajiny Zdeňky Fuskové a...
do neděle
Jihlava - Výstava je tvořena dvěma soubory závěrečných prací - bakalářské práce Anastasie Serdyuk Kámen jako archetyp a diplomové práce Zdeňky Fuskové Proměna. Obě umělkyně se věnují krajině v jednom symbolickém archetypu,...
S tradicí v srdci - další osudy „malírny“ v Telči
do příštího pátku
Muzeum Vysočiny Jihlava, pobočka Telč a Univerzitní centrum Telč srdečně zvou na výstavu Alice Grünwald. Výstava bude zahájena vernisáží v knihovně UC Telč.
Na vlně retro
do příštího pátku
Muzeum Vysočiny Jihlava, pobočka Telč a Univerzitní centrum Telč srdečně zvou na výstavu Na vlně retro. Slavnostní zahájení proběhne v knihovně UC Telč.Výstava bude doplněna obrazy malířky Ramony Haubold.
Výstava obrazů - Magdalena Křenková Florianová
do 28. června
Telč - Výstava obrazů Magdaleny Křenkové Florianové - olejomalby, akvarely, fotografie s ukázkami poezie, která vyjde letos pod názvem Kladina.
Miloš Jiránek (1875 - 1911) - Tichý hlas
do 25. srpna
Jihlava - Výstava představí jednu ze zakladatelských osobností českého moderního umění Miloše Jiránka, malíře, literáta, výtvarného kritika a také organizátora výtvarného života přelomu 19. a 20. století.
Výstava v Jaroměřicích nad Rokytnou
do 31. října 2020
Výstava Od pole válečného po objetí múzami, Questenbergové na zámku v Jaroměřicích nad Rokytnou.