Noční prohlídka Želivského kláštera
sobota
Hodinová prohlídka konventu a galerie želivských opatů, návštěva kůru kostela s možností podívat se zblízka na Santiniho strop.
Zámek v Náměšti za první republiky - vernisáž výstavy
sobota
Náměšť n. O. - Po skončení vernisáže bude možnost prvních komentovaných prohlídek nově instalovaného Královského apartmánu a výstavy o životě na zámku v létech 1918 - 1938.
Pelíšek Fest
sobota v 16:00
Kruháč na Lužánkách, Bystřice nad Pernštejnem - Prázdniny v Bystřici nad Pernštejnem tradičně zahájíme festivalem Pelíšek fest, a to již jeho 11. ročníkem! Hlavní program bude zahájen v sobotu 30. června 2018.
Zámek v Náměšti za první republiky
od neděle
Náměšť n. O. - Významní hosté navštěvovali náměšťský zámek po celou dobu jeho existence a v období první republiky tomu nebylo jinak.
Řemeslné trhy v Telči
od příštího čtvrtku do neděle
Tradiční řemeslné trhy na zámeckém nádvoří. Stánky s řemeslnými výrobky a jejich prodej. Pro děti budou připraveny řemeslné dílničky.
Středověké slavnosti na zřícenině hradu Orlík nad...
příští čtvrtek a pátek
Humpolec - Každoroční středověké slavnosti pro malé i velké se spoustou řemesel, her, dovadla, šermu, zprovozněné hradní kuchyně a jiné zábavy, při které nemusíte zůstat jen pasivním divákem.
Večerní prohlídky zámku Náměšť nad Oslavou
příští pátek a sobotu
Dva večery netradičních prohlídek zámku připravovaných spolu s Divadlem historie v pohybu Exulis.
Blue Style Prima Fest
13. - 14. července
Zvole - Od 13.7. do 14.7.2018 se pod záštitou FTV Prima uskuteční první ročník letního rodinného festivalu Blue Style Prima Fest v největším přírodním zábavním areálu Šikland na Vysočině. Dvoudenní akce nabídne široké spektrum...
100 let republiky: Očekávání, naděje a skutečnost
do 25. listopadu
Celoroční výstava připomínající zrod a přelomové okamžiky existence Československa bude k vidění v Jihlavě, a to od 23. února až do 25. listopadu 2018.