Koncert 100. výročí založení Československa
středa
Liberec - Jiří Suchý, Jitka Molavcová, orchestr divadla Semafor a host Michal Malátný, Hana Zagorová&Boom!
Kreslení a malování v Máchově kraji
od čtvrtka do neděle
Doksy - Zveme vás opět na tradiční podzimní kreslení a malování.
Podzimní prázdniny na kolech
od soboty do úterý
Čtyřdenní pobytový cyklo kemp pro děti ve věku 5-15 let je připraven v Lázních Libverda a navazuje na naše letní příměstské cyklo kempy. Jízda na překážkách, v terénu, na singltreku, na koloběžkách, hry a příroda...
Podzimní prázdniny v Babylonu
příští pondělí a úterý
Liberec - Konečně podzimní prázdniny! Přijďte si je užít do Babylonu.
Jimmy Bozeman & the Lazy Pigs - Liberec
příští úterý
Americký hudebník Jimmy Bozeman zve na koncerty autentické country music, blues & hillbilly v doprovodu top hráčů české countryové scény.
Luboš Pospíšil & 5P
příští středa
Liberec - Luboš Pospíšil – nezaměnitelný zpěvák, skladatel a textař, jehož jméno září ve výšinách československé i české populární hudby od konce šedesátých let minulého století.Člen Beatové síně slávy, nositel jedinečného...
Den v Novém pralese pro děti a (pra)rodiče
příští sobota
Světlá p. J. - Hledáte plán na podzimní soboty? Tak to jste na správném místě! Pojďte se Čmelákem zasadit stromky v Novém pralese. Čeká vás zajímavá lesní hra pro děti, povídání se Čmeláky, drobné občerstvení a hlavně sázení...
100. výročí republiky v Semilech
do soboty
Přijďte společně s námi u příležitosti 100. výročí vzniku samostatného československého státu uctít památku padlých během 1. světové války.
Azubi Car
do příští středy
Liberec - V libereckém science centru iQLANDIA bude k vidění nové auto z projektu „Azubi Car“ značky ŠKODA – SUNROQ. Tak neváhejte a přijďte.
Veterinární muzeum aneb dějiny nejen československé...
do příští středy
Hrádek n. N. - V rámci oslav ke 100. výročí vzniku Československa, 25. výročí vzniku samostatné České republiky a 25. výročí otevření hradu se na hradě Grabštejn pro veřejnost otevře nová trasa nazvaná Veterinární muzeum.
Jablonec nad Nisou – mincovní město České republiky...
do 31. prosince
Ve dnech 30. ledna - 31. prosince 2018 bude k vidění komorní výstava představující to nejlepší, co vzniklo v jablonecké mincovně, kde se od roku 1993 razí veškeré oběžné mince České republiky.