Příměstský tábor přátel přírody
ode dneška
Liberec - Pro žáky 1. stupně ZŠ.
Václav Neckář a bacily - se smyčcovým kvartetem
čtvrtek
Turnov - Koncert legendy české popmusic Václava Neckáře a jeho kapely Bacily podtržený smyčcovým kvartetem bude významnou událostí na Sedmihorském létě.
Festival Benátská! 2017 v Liberci
od čtvrtka do neděle
Již 25. ročník festivalu Benátská noc ve dnech 27. - 30. 7. 2017 přinese kromě vystoupení hudebních hvězd i doprovodný program, ze kterého si vybere každý návštěvník festivalu.
Benátská! 2017
od čtvrtka do neděle
areál Vesec, Liberec - Festival Benátská! s Impulsem slaví čtvrt století! Již tradičně proběhne poslední červencový víkend v Liberci další ročník hudebního festivalu Benátská! s Impulsem. Tentokrát oslaví festival již 25 let...
Děda Mládek Illegal Band
čtvrtek
Turnov - Koncert známé plzeňské partičky jsou nabité energií, kterou posluchačům předává hlavně frontman Mersí. Skupina interpretuje ve své vlastní aranži především nestárnoucí country písně legendárního Ivana Mládka.
Kouzelné léto
sobota
Turnov - Přijďte se nechat okouzlit a vtáhnout do světa magie.
Dětský víkend na Hrubém Rohozci
sobota a neděle
Turnov - Dětský víkend aneb Princezny, rytíři a loupežníci na zámku Hrubý Rohozec.
Koncert skupiny Rangers
sobota
Česká Lípa - Open air koncert skupiny Rangers s doprovodným programem
Údolská pouť 2017 v Kryštofově Údolí
sobota
Tradiční Údolská pouť mezi krásnými roubenými chaloupkami v malebné vesničce Kryštofovo Údolí pod Ještědem.
Trhy Tuhaň
neděle
Chuchelna - V neděli 30.Července 2017, v dopoledních hodinách, uvidíte Milana Čurdu opět za volantem a to Formule 3 Reynard, s možností focení.
Hradišťan a Jiří Pavlica
příští čtvrtek
Turnov - Ojedinělé seskupení s vysokou uměleckou i interpretační úrovní, nezvykle širokým žánrovým záběrem a netradičním repertoárem spojuje různé hudební žánry a proudy a je právem považována za originální fenomén české...
Šermířské rozvernosti na Bezdězu
příští sobota a neděli
Kdo stojí za vraždami v temných uličkách?
Festival jurt - oheň, světlo, teplo a život
příští sobota
Bohatý program nabídne jako vždy program v amfiteátru, přednášky, workshopy a výstavy v jurtách, tržiště řemesel i regionálních výrobků, výstavy v Ekocentru a mnoho tvořivých dílniček, soutěží, atrakcí pro děti i jejich rodiče.
Od Mikuláše k Mikuláši na Hrubém Rohozci
příští sobota a neděli
Turnov - Hrané kostýmované prohlídky. Běžný výklad průvodce je oživen o scénky ze života rodiny Des Fours Walderode. Scénky můžete vidět na obou prohlídkových okruzích.
Kdo žije v bažině?
7. srpna
Jablonné v Podj. - Ve vodě nežijí jen ryby. Ale co dalšího v ní vlastně najdete? Vezměte celou rodinu a pojďte s námi objevovat život pod hladinou Mokřadů Jablonné. Během akce budete lovit vodní bytosti a o každé z nich se...
Výstava na Bezdězu
do příštího pondělí
"Šelmy..., šelmy v nás ...".
Turnovské léto 2017
do 4. září
Zveme vás do Turnova za kulturou a zážitky. Po celou dobu prázdnin je připraven zajímavý program na každý den v týdnu. Navštivte zajímavá místa a prozkoumejte Turnov a jeho okolí nevšedním způsobem.
Jablonecké moře – hravá výstava
do 30. září
Jablonec n. N. - Jablonecké moře – tak je s hravou nadsázkou nazvaná výstava, která se věnuje zdejšímu fenoménu, jablonecké přehradě. K vidění bude po celé léto v Domě Scheybalových.
Mezinárodní trienále skla a bižuterie Jablonec 2017
do 28. října
Jedinečnou výběrovou přehlídku současného českého skla a bižuterie zpřístupní od konce června Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou.
Zámek Lemberk: výstava - Zdislava jako historická...
do 31. října
110 let od beatifikace Zdislavy z Lemberka.