Pozdravy z Vídně
od pondělí do středy
Abonentní koncerty Komorní filharmonie Pardubice.
(Ne)slyšet hudbu
příští neděle
Pardubice - Koncert z cyklu O čem nám vypráví hudbaNedělní matiné pro děti a rodiče letos s podtitulem Svět hudby dokořán.
Classic meets beatbox
7. března
Pardubice - Naprostá rarita na českých pódiích - spojení beatboxu a symfonického orchestru! Originální aranže klasických i populárních melodií.
Auto-moto-burza Valy
10. března
Auto-moto díly, veteráni, sběratelství, starožitnosti, hobby, prodej nejrůznějšího spotřebního zboží, farmářské produkty.
Společenský život hmyzu
do neděle
Hluboká - Výstava, která nás zavede do tajů života přírody.
Zimní sportovní ledový park v Pardubicích
do příštího čtvrtku
Zimní sportovní ledový park se otevře v blízkosti tribuny D slavného pardubického dostihového závodiště. Otevřeno pro veřejnost by mělo být od prosince 2018 až do konce února 2019.
Bruslení ve Svitavách
do příštího čtvrtku
Vzhledem k tomu, že v zimním období budou probíhat práce na zastřešení ledové plochy, rozhodla se společnost SPORTES umožnit Svitavským bruslení, a to pomocí instalace umělé ledové plochy.
Výstava Neboj, neboj aneb Výstava pro všechny malé i...
do 10. března
V památkové rezervaci Betlém v Hlinsku mohou zájemci od 5. února do 10. března navštívit zajímavou výstavu s názvem Neboj, neboj aneb Výstava pro všechny malé i velké strašpytle.
Lidice a doba prezidenta Osvoboditele - výstava v...
do 31. května
Miřetice - Výstava představí život vesnice v letech 1918–1938. Konec první světové války a vznik samostatné Československé republiky byl doprovázen velkými nadějemi občanů v rodící se demokratický svět. Dvacetiletí...
Za oknem mrazilo srpnové slunce - rok 1968 v Litomyšli a...
do 30. září
Od 3. června můžete v Regionálním muzeu v Litomyšli navštívit tématickou výstavu o invazi vojsk Varšavské smlouvy ze srpna 1968. K vidění bude až do 30. září.