Caveman
zítra ve 20:00
Plzeň, - Rob Becker - Máte chuť se rozesmát až k slzám?? Přijďte se podívat na slavnou one man show o tom, co dělá muže mužem a ženu ženou, o rozdílech mezi námi, o lásce, partnerství a vtipně utajených kvalitách obou pohlaví.
Potravinářský trh
čtvrtek v 09:00
Nýřany - 5. letošní trh
Monastýrování... aneb Nocí ke hvězdám v klášteře Kladruby
pátek
V letošním roce máte opět jedinečnou příležitost prohlédnout si kláštery Kladruby, Plasy a nově i klášter premonstrátů Teplá nezvyklým pohledem během speciálních, tematicky zaměřených prohlídek, tzv. "Monastýrování".
Rally Pačejov
pátek a sobota
Dalším podnikem Rallysprint série 2017 bude již XXXVIII. ročník Rally Pačejov. Díky vstřícnému postoji obce Pačejov se podařilo zajistit nové zázemí pro rally. Rally se pojede tradičně 28. -29. července.
Sraz bývalých vojáků
sobota
Chotěšov - setkání vojáků sloužících v chotěšovském klášteře
2v1 - večerní představení na letním přírodním divadle
příští středa ve 20:30
Planá - Divadlo Podkova, přírodní divadlo v údolí Mže v Pavlovicích-Josefově Huti, Vás zve na tradiční letní představení, letošní léto na černou komedii 2 v 1, kterou uvedeme v následujících termínech: premiéra v sobotu 29....
Zpětohledy - zámek Horšovský Týn - 2017
4. - 26. srpna
Kostýmované hrané prohlídky vás v letošním roce zavedou do pol. 16. století. Letos se setkáme s komořím Étiennem, který má nesnadný úkol – připravit oslavu 50. narozenin Jana mladšího Popela z Lobkovic a nachystat zásnuby s...
Barokní noc v klášteře Kladruby
příští sobota
Komponovaný program v rámci Letního barokního festivalu 2017. Odpolední koncert klasické hudby, večerní taneční vystoupení v klášterním kostele a další doprovodný program, barokní ohňostroj.
Memoriál Vladimíra Černohorského v Černokosteleckém...
příští sobota
Kostelec - V sobotu 5. srpna proběhne 2. ročník Memoriálu Vladimíra Černohorského anóbrž etapový běh z pivovaru do pivovaru.
Tůr de Lužná 2017
příští sobota v 11:00
Bor - Další letošní rekreační cyklovýlet z kalendáře "Na kole po českém západě" v nádherné přírodě v okolí Lužné. Cyklobus z Plzně.
Výstava Zdeny Strobachové
do 13. srpna
Klatovy - Výstava v Galerii U Bílého jednorožce je vzácnou příležitostí zahlédnout v šíři dosud málo povědomé dílo světových parametrů umělkyně, která si za svého života nepřála ani tak vystavovat, jako malovat.
Jan Knap
do 20. srpna
Klenová - Jan Knap je mezi současnými umělci exotickým zjevením. Jeho obrazy malované staromistrovskou technikou do posledního detailu, vycházejí z klasických kompozic a zpracovávají především jednopro autora klíčové téma a...
Ladovy malované pohádky - výstava na zámku Horšovský Týn
do 1. října
Přijďte se podívat na výstavu kostýmů a rekvizit z tradičních českých pohádek, které ilustroval Josef Lada. Téměř 50 kostýmů z pohádek Obušku, z pytle ven! a Hrátky s čertem.
Nepomucké trhy 2017
do 25. listopadu
Nepomucké trhy jsou potravinovým a řemeslným trhem, zaměřeným především na potraviny, zeleninu, ovoce a výrobky pocházející z regionu jihozápadních Čech. Tento sortiment dále doplňují kvalitní regionální potraviny z jiných...
Plzeňské farmářské trhy 2017
do 16. prosince
Na Plzeňských farmářských trzích můžete ochutnat a zakoupit velmi kvalitní, autentické, místní (tuzemské) potraviny pěstované a zpracovávané s láskou a respektem k zákazníkům, kterým jsou určeny. Plzeňské farmářské trhy se...
Ať žijí strašidla
do 16. června 2018
Kašperské Hory - Muzikálová pohádka, kterou zahraje Metropolitní divadlo Praha.
Škoda FIT - sportovní a zábavný den na atletickém...
do 17. září 2019
Zábavná akce pro celou rodinu na atletickém stadionu v Plzni, zaměřená na sport, zdraví a zdravou výživu.