Literárně-hudební dada večírek
dnes
Plzeň - Marcel Duchamp "Byl to podivný chlap" / Arthur Cravan "Umění, Umění..." Kronos Quartet and Wu Man / Terry Riley, A Night At Birdland / Art Blakey, Dizzy Gillespie.
Kreativní dílny v Pivovarském muzeu v Plzni
sobota v 10:00
Plzeň - Nenechte si poslední únorovou sobotu ujít rukodělné dílny v prostorách historické Valečky. Vyrobíte ptačím rodinám funkční dřevěnou budku a sobě tak přinesete radost z jejich spokojeného zpěvu. Nebo uděláte radost svým...
Pravá chodská zabijačka v Chodovaru
příští sobota
V chodovarském pivovaru se první březnový víkend uskuteční zabijačka a zabijačkové hody.
Tuktukem z Thajska až na Moravu
příští středa
Plzeň - Přijďte na povídání o zemích, jejich tradic a kultur, které cestovatel Tomík na roční cestě navštívil s thajskou rikšou (tuktukem) z Bangkoku do České republiky.
Ochutnávka vína (nejen) pro ženy
8. března
Plzeň - Ženy a víno, krásné spojení. Degustace neznamená jen pít, víno je nápoj společenský a o víně je nutno hovořit. Přijďte ochutnat kvalitu.
XXI. Chodský bál
9. - 10. března
XXI. Chodský bál.
Pracovna republiky - Architektura Plzně v letech...
do neděle
Výstava ve výstavní síni „13“ nabídne komplexní pohled na dobovou plzeňskou architekturu v souvislostech. K vidění bude od 21. listopadu 2018 až do 24. února 2019.
Plzeňské historické podzemí za svitu baterek
do příštího čtvrtku
Od 15. do 28. února budete mít jedinečnou možnost navštívit v 16 hodin speciální prohlídku Plzeňského historického podzemí za svitu baterek, která bude rozšířena o zcela nový podzemní úsek.
Zábavná lyžařská školka v Nebespánu
do 17. března
Kašperské Hory - “Naučíme vaše děti lyžovat, a vy ani nemusíte sundat bačkory,” to je motto Nebespán boutique hotelu v Kašperských Horách, který pořádá oblíbené pobyty s lyžařskou školkou pro děti.
Výstava – Reklamní plakáty a další tvorba Bohumila...
do 31. března
Plzeň - Od února do března budete mít jedinečnou možnost zhlédnout výstavu Bohumila Konečného přímo v kinosálu Návštěvnického centra plzeňského pivovaru. Bohumil Konečný, přezdívaný Bimba, je výjimečný a znovuobjevovaný malíř...
Za Barokem
do 19. května
Plzeň - Zapomeňte na vitríny, popisky a slova „Nedotýkat se“! Na výstavě Za barokem se stanete součástí barokního obrazu, osaháte si architekturu, nadechnete se vůní, rozehrajete hudbu. Výstava potěší především nejmladší...
Škoda FIT - sportovní a zábavný den na atletickém...
do 17. září
Zábavná akce pro celou rodinu na atletickém stadionu v Plzni, zaměřená na sport, zdraví a zdravou výživu.