Macbeth
dnes v 19:00
Národní divadlo, Praha 1 - Opera - Macbeth - Giuseppe Verdi
Pomáda
zítra v 19:00
Divadlo Kalich, Praha 1 - Pomáda patří mezi nejdéle uváděné tituly v muzikálové historii. Získala celkem 7 nominací na Tony Awards (divadelní verze Oscarů) a zhlédlo ji více než 5 miliónů diváků v různých koutech planety, byla...
Pomáda
sobota v 19:00
Divadlo Kalich, Praha 1 - Pomáda patří mezi nejdéle uváděné tituly v muzikálové historii. Získala celkem 7 nominací na Tony Awards (divadelní verze Oscarů) a zhlédlo ji více než 5 miliónů diváků v různých koutech planety, byla...
Mauglí ... jsme jedné krve
neděle ve 13:30
Divadlo Kalich, Praha 1 - Muzikál Mauglí ...jsme jedné krve autorů Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové. Se sympatickou nadsázkou vyprávěný příběh vychází z Kiplingových Knih džunglí a spolu s hlavním hrdinou zavádí diváky do...
Lohengrin
neděle v 17:00
Národní divadlo, Praha 1 - Opera - Lohengrin - Richard Wagner
Turandot
pondělí v 19:00
Hudební divadlo Karlín, Praha - Opera - Hudební divadlo Karlín - Giacomo Puccini
Don Giovanni
pondělí v 19:00
Stavovské divadlo, Praha 1 - Opera - Don Giovanni - Wolfgang Amadeus Mozart, režie SKUTR (Martin Kukučka a Lukáš Trpišovský)
Poprask v opeře
příští čtvrtek v 19:00
Stavovské divadlo, Praha 1 - Opera - Poprask v opeře - Gaetano Donizetti
Marsimato (DE)
příští pátek v 18:00
Lucerna Music Bar, Praha
Lord of the Dance: Dangerous Games Tour 2019
2. - 9. března
Praha - Famózní a nedostižní Lord Of The Dance se již po dvanácté vracejí do České republiky, aby opět uchvátili zdejší publikum. Při posledním turné v roce 2017 se jim nadšení diváci odměnili dosud rekordní návštěvností!
Tajemství
příští sobota v 19:00
Divadlo Kalich, Praha 1 - Druhý muzikál Daniela Landy Tajemství si v ničem nezadá s ohlasy na autorův první titul, kultovního Krysaře.
Konference Stavby z přírodních materiálů
8. - 10. března
6.ročník třídenní konference o přírodním stavitelství. Přednášky, poradny, diskuze, tržiště řemesel a prezentace firem. Přijďte načerpat inspiraci a kontakty pro vaši stavbu nebo rekonstrukci v přírodním duchu!
Poprask v opeře
8. března v 19:00
Stavovské divadlo, Praha 1 - Opera - Poprask v opeře - Gaetano Donizetti
Stříbrným šípem na Den s T.G.M.
9. března
Praha - Vlakem Stříbrný šíp do stanice Stochov na akci Den s T.G.M. v Lánech.
Kluziště u OC Šestky
do příštího čtvrtku
Několik stovek malých i dospělých (kraso)bruslařů už stihlo vyzkoušet ledovou plochu na novém kluzišti, které vyrostlo na prostranství před Obchodním centrem Šestka na Praze 6. V provozu zde bude až do konce února. Celodenní: 50kč
100 let česko-slovenské koruny na Pražském hradě
do 28. dubna
Praha - Výstava, která se uskutečňuje krátce před stoletým výročím vzniku československé koruny, seznámí návštěvníky s fenoménem vývoje československých a českých platidel, bankovek, státovek a oběžných mincí.
Národní jubilejní výstava Mladé Česko
do 30. dubna
Praha - Při příležitost stého výroční od vzniku Československa bude dne 28. října 2018 zahájena národní jubilejní výstava Mladé Česko. Výstava svým názvem odkazuje jednak na minulost a jednak akcentuje významné státotvorné...
Pixar – 30 let animace
do 26. května
Od 15.2 do 26.5. 2019 se v prostorách Křižíkových pavilonů Výstaviště Holešovice Praha uskuteční velkolepá výstava nejznámějšího animačního studia světa - Pixaru.
Made in Czechoslovakia aneb průmysl, který dobyl svět
do 30. června
Praha - Výstava Made in Czechoslovakia představí návštěvníkům technický a průmyslový vývoj samostatného československého státu po celou dobu jeho existence, tj. od roku 1918 do roku 1992.
Česko-slovenská / Slovensko-česká výstava
do 30. června
Praha - Národní muzeum a Slovenské národné múzeum ke 100. výročí založení společného státu připravily projekt s názvem Česko-slovenská výstava a Slovensko-česká výstava.