Velká swingová noc s Original Vintage Orchestra
dnes v 19:30
klub Lávka, Praha - Profesionální big band Petra Kroutila, který patří mezi swingovou špičku v ČR představuje energií nabitou hudební show na romantickém místě u Karlova mostu s nádherným výhledem na osvětlený pražský Hrad.
Globasket Europe in Prague 2018
ode dneška
Globasket Europe je první událostí svého druhu, která se odehraje v Praze. Soutěže se zúčastní týmy z více než 22 zemí světa.
King Crimson
úterý a středa
Forum Karlín, Praha - Legendární kapela KING CRIMSON, která měnila dějiny rocku i své složení, se po dvou letech vrací do Prahy. Představí se v červnu 2018 v rámci dvou koncertů v Foru Karlín.
Oslava tance - Visegradsky Gala Concert
zítra v 19:00
Kongresové centrum, Praha 4 - Taneční festival je jedním z nejkrásnějších kulturních projektů, které poprvé v historii vytvořily země Visegrádské skupiny. Festivalový koncert zaměřený na další vzájemnou podporu a propagaci...
Na ležáka... To nejlepší z na stojáka
zítra v 19:00
Music Club Phenomen, Praha 5 - Máte rádi humor? Rádi se smějete? Phenomen si vás dovoluje pozvat na unikátní večer nesoucí název Na Ležáka - To nejlepší z Na stojáka. Oblíbená stand-up comedy z televizních obrazovek naživo u...
Sons of Apollo (USA)
zítra v 19:00
Futurum Music Bar, Praha 5
Drobečky z perníku
zítra v 19:00
Divadlo Bez zábradlí, Praha 1 - Neil Simon: Drobečky z perníku
Marek Novotný - solo piano and electronics & Josefína...
zítra ve 20:30
Jazz&Cocktail Club U Staré paní, Praha 1
Don Giovanni
středa v 19:00
Stavovské divadlo, Praha 1 - Opera - Don Giovanni - Wolfgang Amadeus Mozart, režie SKUTR (Martin Kukučka a Lukáš Trpišovský)
Založeno 1918 - Stráž na Hradě pražském
od čtvrtka
Praha - V rámci výstavního projektu Založeno 1918 se uskuteční výstava připomínající prostřednictvím stovek fotografií a různých exponátů historii Hradní stráže. Výstava bude probíhat od 28. června do 31. října 2018.
Odjezd Prezidentského vlaku
čtvrtek
Praha - Dne 28. června 2018 vyrazí na svou neopakovatelnou jízdu po České a Slovenské republice speciální „Prezidentský vlak“, který Národní technické muzeum připravilo ve spolupráci s Národním dopravcem Českými drahami a se...
Romeo a Julie
čtvrtek ve 20:00
Divadlo Hybernia, Praha - Romeo a Julie - balet - Milostná tragédie Romea a Julie je jistě jedním z nejznámějších příběhů lásky v historii světového dramatu.
Chvění
pátek ve 20:00
Národní divadlo, Praha 1 - Balet - Národní divadlo - Chvění není příběhem ani odpovědí. Spíše symbolickým obrazem, jakousi básní beze slov. Jeho název však jednoznačně odkazuje na víru v to lepší. Chvění je totiž v důsledku...
Všesokolský slet 2018
od neděle do pátku
Praha - V roce 2018 připravuje Česká obec sokolská, v rámci oslav 100. výročí vzniku samostatného Československého státu, XVI. všesokolský slet. Slet se stejně jako v roce 2012 uskuteční v pražském Edenu.
Rodinný den s Harley-Davidson
příští neděle
Praha - Organizátoři oslav 115. výročí založení značky Harley-Davidson připravili pro širokou veřejnost rodinný den, který proběhne v neděli 8. července 2018 od 9 do 18 hodin v areálu holešovického Výstaviště.
V Paříži bych tě nečekal, tatínku!
příští neděle ve 20:00
Letní scéna Harfa, Praha 9 - Letní scéna Harfa - 7.ročník divadelní přehlídky na střeše Galerie Harfa
African Food Festival v Botanické zahradě v Praze
14. - 15. července
Za exotikou a výborným jídlem nemusíte jezdit daleko, stačí o víkendu 14. a 15. července navštívit trojskou botanickou zahradu, kam se lehce dostanete hromadnou dopravou.
Bike camp: příměstský tábor pro malé cyklisty nabídne výlety
23. - 27. července
Pro všechny malé cyklisty a milovníky cykloturistiky v Praze je na poslední červencový týden připravený příměstský tábor Bike camp. Na děti ve věku od 7 do 14 let čeká pět dní plných zábavy nejen na kole.
Česká divadelní fotografie
do soboty
Praha - Největší výstava svého druhu prezentuje v dosud nebývalé šíři bohatou tradici českého divadelnictví dochovanou na historických snímcích od poloviny 19. století do současnosti. Také nabízí širokou škálu autorských...
Navštivte novou zoologickou expozici "Archa Noemova" v...
do 31. srpna
Praha - Přijďte do Nové budovy Národního muzea na novou zoologickou expozici "Archa Noemova".